www news-01

Ostatnie dni promocyjnych pakietów konferencyjnych!

Zaufany doradca Donalda Trumpa Jonny Daniels, Maciej Orłoś i kilkunastu czołowych ekspertów od wizerunku, PR-u i marketingu w Polsce. I temat przewodni: Marketing polityczny a polityka wyborów. Już we wrześniu odbędzie się XIV Ogólnopolska Konferencja „PR w  Samorządzie i Administracji Państwowej”. Kraków, 27-29 września 2017r.

Uwaga!

Tylko do końca sierpnia obowiązują promocyjne ceny pakietów konferencyjnych

Tylko do końca sierpnia zapraszamy do udziału w konferencji w ramach promocyjnych pakietów konferencyjnych:

Koszt udziału w 3 dniach Konferencji (Udział we wszystkich warsztatach i wykładach, wydarzenia towarzyszące, Gala Kryształów PR-u, transport, pełne wyżywienie):

Ceny obowiązujące do 31.08.2017 r.

– Pakiet konferencyjny bez noclegu – 550 zł + VAT

– Pakiet konferencyjny z noclegiem – 850 zł + VAT

Podczas konferencji poznamy też laureatów szóstej edycji Kryształów PR-u, nagród za najlepsze kampanie w samorządach i administracji. Uroczysta gala wręczenia Kryształów PR-u odbędzie się w trakcie drugiego dnia konferencji. To konkurs wyjątkowy, bo nagrody za najlepsze kampanie promocyjne przyznawane są tylko jednostkom samorządu terytorialnego, administracji państwowej oraz spółkom komunalnym w sześciu kategoriach: wizerunek w mediach społecznościowych, film promocyjny, promocja projektów unijnych, kreatywna kampania promocyjna, gazeta miejska/biuletyn, kampania promocyjno-informacyjna spółki samorządowej.

Zgłoszenia do konkursu „Kryształy PR-u” trwają tylko do 31 sierpnia 2017 r.

Udział w konkursie jest bezpłatny.

Kategorie Aktualności