pexels-photo-212286

STRATEGIA SUKCESU W WYBORACH?

Wskazówki od doradcy Trumpa i ekspertów komunikacji

Ideą konferencji jest prezentacja najlepszych wzorców, me­tod i sposobów budowania wizerunku jednostek samorządu terytorialnego, instytucji administracji państwowej czy spółek gminnych. Opiera się ona na doświadczeniu profesjonalistów, którzy od lat zajmują się zagadnieniami public relations czy marketingu politycznego. W tym roku gośćmi specjalnymi konferencji będą: znany prezenter telewizyjny i dziennikarz Maciej Orłoś, a także doradca m.in. Donalda Trumpa w cza­sie kampanii wyborczej Johnny Daniels – Founder & Execu­tive Director From The Depths. Swoją wiedzą z zakresu bu­dowania strategii kampanii wyborczych, zachowań w trakcie wyborów, a także rozwiązywania sytuacji trudnych, które to­warzyszą kampaniom podzielą się m.in. Mariusz Sokołowski – były rzecznik prasowy Komendy Głównej Policji, Izabella Laskowska – były rzecznik prasowy Rządowego Centrum Bez­pieczeństwa, Sebastian Chachołek – prezes zarządu Grupy PRC, Marek Skała – autor bestsellerowych książek „Psychologia zmiany” i „Manipulacja odczarowana”, Jarosław Flis – socjolog, komentator polityczny, i wielu innych.

Maciej Orłoś – aktor, prezenter telewizyjny, konferansjer. Współtwórca popularnego programu informacyjnego „Teleexpress” Jak mało kto potrafi w tempie ekspresowym przekazać informacje zachowując naturalny „luz” i poczucie humoru. W swoim dorobku zawodowym ma pracę nad programami publicystycznymi, kulturalnymi oraz wiele ról filmowych. Jest jednym z tych prezenterów telewizyjnych, którzy potrafią łączyć lekkość wypowiedzi z eleganckim stylem bycia. Jest absolwentem wydziału aktorskiego warszawskiej PWST. Zagrał w wielu filmach, w tym główne i pierwszoplanowe role, m.in. Hania w reż. St. Wohla (1983), Głuchy telefon, reż. Piotr Mikucki (1989), Słaba wiara reż. Krzysztof Zanussi (1995), serial Zespół Adwokacki, reż. Andrzej Kotkowski (1993-4). Współprace z TVP rozpoczął w 1991 roku. Współtworzył i prowadził cykle programów: „Oko w Oko”, „Zabawy językiem polskim”, „A to Polska właśnie”, „Przyjaciele”, „Gwiazdy w Jedynce”, „Trochę kultury”, „Pociąg do kultury”, w sezonie 2008-2009 prowadził program „, „300 procent normy”, a w „Celownik”. Jest również znany jako prowadzący takie imprezy telewizyjne jak m.in. Festiwal w Opolu, gale Teraz Polska, Wiktory, Telekamery, galę 50-lecia TVP, Dni Otwarte TVP, Festiwal Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. Jest laureatem wielu prestiżowych nagród w tym trzech Wiktorów i Telekamery oraz nominowany kilkukrotnie do tytułu Mistrza Mowy Polskiej. Za działalność opozycyjna w latach 80-tych został uhonorowany przez prezydenta Lecha Kaczyńskiego orderem – Krzyż Kawalerski Orderu Odrodzenia Polski.

Jonny Daniels – urodził się w Londynie, następnie wyemigrował do Izraela, gdzie wstąpił do Sił Obronnych Izraela. Po trzech latach służby w elitarnej jednostce spadochroniarzy, opuścił armię w randze sierżanta. Po ukończeniu służby wojskowej stał się szefem sztabu wicemarszałka Knessetu (izraelskiego parlamentu). W kolejnych latach pełnił funkcję doradcy wiceministra Obrony Izraela oraz ambasador Izraela w Stanach Zjednoczonych, pracował w sztabie zajmującym się kampanią wyborczą premiera Netanjahu, jak również wielu innych polityków w Izraelu, Stanach Zjednoczonych i krajach europejskich. Był szefem Międzynarodowego Projektu rozwoju Hollywoodzkich produkcji dla firmy “Film Engine” z Los Angeles, doradzał 3 kandydatom na prezydenta Stanów Zjednoczonych. Jonny Daniels jest regularnie cytowany i wystepuje w międzynarodowych mediach takich jak w CNN, Fox News, Wall Street Journal, New York Times, Daily Mail, The Guardian, Jerusalem Post etc. Jonny Daniels został uznany przez prestiżowy amerykański magazyn Algemeiner za jednego ze 100 najbardziej wpływowych Żydów na Świecie. W 2016 Gazeta Times of Izrael wskazała Jonnego Danielsa jako najbardziej zaufanego izraelskiego doradcę kandydata na prezydenta USA Donalda Trumpa.

Sylwetki pozostałych prelegentów można zobaczyć tutaj

Kategorie Aktualności