Szanowni Państwo,

z przykrością informujemy, że w związku z sytuacją epidemiologiczną, wprowadzonymi przez rząd obostrzeniami, ale przede wszystkim w trosce o Państwa zdrowie i bezpieczeństwo, zmuszeni jesteśmy przenieść tegoroczną edycję konferencji PR w Samorządzie i Administracji Państwowej na wiosnę 2021 roku.

Czekaliśmy do ostatniego momentu, aby móc podjąć odpowiedną decyzję. Niestety, nikt nie jest w stanie przewidzieć czy jesień nie przyniesie drugiej fali zachorowań.

Świadomie nie decydowaliśmy się na organizację konferencji w wersji online. Nasz wspólny projekt (wielu uczestników konferencji pamięta jej pierwsze edycje!)  to przede wszystkim spotkania na żywo, wymiana doświadczeń… To także specyficzny klimat, który wielu uczestników stawia na równi z warstwą merytoryczną wydarzenia. Niestety, nie ma możliwości odtworzenia tego klimatu nawet przy wykorzystaniu najnowszych technologii….

Mamy nadzieje, że maj 2021 będzie terminem, w którym wszyscy będziemy czuli się bezpiecznie, a nasze kalendarze będą otwarte na planowanie spotkać i wydarzeń biznesowych.

Dziękujemy za wyrozumiałość i koniecznie zapraszamy za rok!

Do zobaczenia,

Grupa PRC Holding Sp. z o.o.